česky - english - по-русски - française - deutsch
AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaE-motorsportVACHTA.CZ
<< Zpět na archív

Aquapark

(14.8. 2008)
Nový Aquapark ve střední Evropě

Dne 7.5.2008 byl v Praze - Častelicích otevřen nový aquapark. Je to největší atrakce tohoto druhu ve střední Evropě. Celá atrakce je rozložena do tří paláců a každý má jiné zaměření. První se jmenuje Palác Dobrodružství. V tomto paláci nalezneme tobogány, skluzavky a pro adrenalinové nadšence je tu atrakce nazvaná spacebowl, ale tu doporučuji pouze dobrým plavcům. Druhý palác má název Palác relaxace a tomu i odpovídá jeho vybavení, najdeme tu vířivky a bazény na klidné plavání. Prostředí je spetřeno umělými palmami. Máte zde možnost si za pomoci instruktora vyzkoušet i potápění. Třetí palác je nevhodnější pro rodiny s dětmi, jeho název je Ostrov pokladů. Je zde maketa pirátské lodě, ze které vedou menší skluzavky a prolézačky, dále je tu několik brouzdališť s jinými atrakcemi.
Dále v prostorách aqaparku najdeme saunový svět ve kterém se nachází 11 druhů saun. Najdete mezi nimi např. antickou saunu, finskou, solnou a spoustu dalších, takže každý si tu může vybrat jaké prostředí mu nejvíce vyhovuje.
Návštěvu tohoto centra vám vřele doporučuji, jen počítejte s tím, že cenové relace jsou trochu vyšší.FaceBook FaceBookGoogle GoogleJagg JaggLinkuj Linkuj
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447