česky - english - по-русски - française - deutsch
AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaE-motorsportVACHTA.CZ
články v roce:

Datum Nadpis Anotace
12.4. 17 International Wine Show Prague v hotelu Hilton již po osmnácté
Mezinárodní vinařský veletrh International Wine Show Prague je dnes již stabilní, zavedenou, odborníky ceněnou a vyhledávanou akcí v odvětví obchodu s vínem v České republice,  Toto pravidelné setkání vinařů, kde otevřeně dominuje obchodní podtón, se tradičně koná v elegantním prostředí atriového hotelu Hilton dvakrát v roce - na jaře a na podzim.
9.4. 17 Bük a lázně Bükfürdö , destinace, kde neznají mimosezonu
foto vino BukNepříliš dávno, zhruba před šedesáti lety v Maďarsku při vrtném průzkumu, zaměřeném na zjištění, zda země pod povrchem neskrývá ložiska nafty, bylo objeveno jiné, neméně cenné bohatství. Mimořádné množství minerálních vod, na kterém bylo možno založit úspěšný, prudký rozvoj lázeňství.
17.2. 17 Osobností cestovního ruchu se stal Pavel Hlinka
vyhlaseniPrestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award za rok 2016 převzal na slavnostním zahájení veletrhu Holiday World Pavel Hlinka, nestor českého hotelnictví.  O jeho zvolení rozhodla svými hlasy jak odborná porota, tak uživatelé odborného portálu iCOT.cz. Pavel Hlinka získal titul Osobnost cestovního ruchu v třináctileté historii ocenění již podruhé (poprvé v roce 2006), tentokrát zejména za celoživotní přínos hotelnictví a cestovnímu ruchu.
14.2. 17 České i slovenské regiony, tradiční evropské země, Amerika, ale i exotické destinace. HOLIDAY WORLD 2017 opět na pražském Výstavišti v Holešovicích.
Veletrh cestovního ruchu Holiday World se řadí mezi nejvýznamnější akce svého druhu, nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. 26. ročník proběhne ve dnech 16. - 19. 2. 2017 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 11. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel. Oba veletrhy každoročně pořádá INCHEBA EXPO PRAHA.
29.1. 17 Novela vinařského zákona definitivně schválena
 Dne 23. 1. 2017 podepsal prezident republiky novelu zákona o vinohradnictví a vinařství č. 321/2004 Sb v platném znění, která tak definitvně vzejde v platnost. Její publikaci ve sbírce zákonů je možno očekávat v měsíci únoru, zákon tak bude platný od 1.4.2017.
20.1. 17 Jihomoravský kraj na veletrhu Regiontour
V prostorách brněnských veletrhů proběhlo dnes (čtvrtek 19.1.)dopoledne slavnostnízahájenítradičníhoveletrhuturistických možností v regionech Regiontour 2017, kterého se spolu s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou, primátorem města Brna Petrem Vokřálem zúčastnil také hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek.
17.1. 17 Sauna jako divadlo. Aqualand Moravia opět nabídne den plný saunových ceremoniálů
Každým rokem nabírá saunování na stále větší oblibě a s ním je napříč saunovými centry a wellness středisky na vzestupu i trend saunových ceremoniálů. Tuto pozoruhodnou kombinaci ozdravné kúry, relaxace a téměř divadelní show si můžete vychutnávat ve wellness zóně Aqualandu Moravia, Forum Romanum, po celou sobotu 21. ledna, kdy jihomoravský akvapark pořádá Den saunových ceremoniálů.
Exploitant du web: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447